Yeni Yılın İlk Etkinliği

Yorum Ekle

Yeni yılın ilk etkinliğini @etkinlikistanbulda ile gerçekleştirdik. Sevgili arkadaşlarım Aylin Demir, Fatma Doğan ve Hanife Şahin'in kurmuş olduğu Etkinlik İstanbulda başarılı bir organizasyonla ilk etkinliği olan hediyeleşme etkinliğini geçtiğimiz haftalarda Mekan Közde Döner'de gerçekleştirdi.@mekandoner

İlk olarak mekan hakkında bilgi sahibi olduktan sonra birbirinden lezzetli ikramlarını tatmaya başladık. İkramlık dediysem her çeşitten doyumluk olarak da getirdiklerini söylemeliyim. Ancak lezzetleri öyle sıradışı ve belli ki özenle hazırlanmış, öyle denemeye değer ki hiçbirini geri çeviremiyorsunuz.

Menüde her biri yöresinden orjnalinden el emeği lezzetler barındıran @mekankozdedoner etini ununu yağını özel olarak getirtiyor.

Et suyuyla yapılmış mercimek çorbası, döner etinden içli köftesi, közde ateşte pişen döneri, halis yerinden yurdundan Kemalpaşa tatlısı olarak bilinen tadı bir başka peynir tatlısı, baklavası , mis gibi sütlaciyla kaliteden ödün vermeyip bilinir olmayı akılda ve damakta kalmayı ilke edinmiş bir müessese.

Gelelim bizim becerikli ekibimize. Yaptıkları hediyelesme organizasyonuyla bizleri bir araya getirmiş ve kıymetli sponsorlarla da tanısmamiza vesile oldular.

Kendilerine ayrıca teşekkür ediyor başarılarının daim olmasını diliyorum.
Organik kahvaltı reyonu ve özel ürünler

Halis orjinal karadut şerbeti

Mekan sahiplerinden zarif hediyeler 

Hediyeleşme etkinliğinde sevgili  Yeşim @yeşimlehertelden den çok şık ve sıcacık bir hediye


Mekanın hoş dekoru


Mercimek çorbası

İçli köftesi
Közde döneri, beyti kebabı

Hepsi birbirinden lezzetli ve hoş sunumları için teşekkür ederiz.

Ve gelelim değerli sponsorlarımıza;
Çok beğenerek ve içim rahat kullandığım 
@highgenic  temizlik ürünleri 

@beehometurkiye makyaj düzenleyici

@mslturkiye Biotin takviye edici gıda

@sgakozmetik Zenvita renk açıcı cilt bakım kremi

Teremen ter azaltıcı sprey

@prosenin sac bakım urunleri

@artoffrd Art Of Feride harika kupa tasarımları 

Farmasi

Eskişehir'den hediyeleşme etkinliği ve tanışmak için gelen Farmasi ekibinden Firdevs ve Zeynep hanımdan birbirinden hoş hediyeler

O gün aramızda olamayan sevgili arkadaşımız  @begendimpaylaştım tan hepimize göndermiş olduğu yılbaşı hediyeleri için de tekrar teşekkürler.

Sevgili dostlarım @etkinlikistanbulda ekibine yeniden çok teşekkür eder, yollarının açık olmasını dilerim....Yorum için açıklama