Sömestr Etkinlikleri (1)

Yorum Ekle
Yine geldik bir tatil arefesine. Tiyatrolar oyunlar etkinlikler kurslar hazırlıklarını tamamlamak üzere tatile girerken  "çocukları neyleyeyim" modunda olan ebeveynleri bekliyorlar.

Ben de bu süreci yakından takip eden biri olarak sorumluluğumu bilip elimden geldiğince listeler hazırladım hepimiz için.

Biletleri önceden alma gerekliliği olduğundan ve biletler tükenmeden almanız gerektiğinden önce tiyatro ile başlıyorum.

Çocuk Tiyatroları

Zorlu PSM'de çok güzel çocuk oyunları sahneleniyor. Şimdiye kadar olan hepsini izledik ve çok beğendik.  Şimdilerde iki yeni oyun gelmiş. Biz de ne yaptık hemen biletleri satın aldık elbette.  İsterseniz siz de bir göz atın.
3-9 yaş
Oyunun ardından saat 13.00-14.00 arası da ebeveyn ile oyun etkinliği yapılıyor. Aynı program saat !5.00te oyun 16.00da etkinlik şeklinde de yapılıyor. Harika değil mi? Kişi başı bilet ücreti ise 35 TL. Oyun sonrası etkinliğe de katılmak istiyorsanız bilet +etkinlik fiyatı 110 TL oluyormuş.
Diğer oyun ise;

6-10 yaş
Bu oyun da aynı şekilde 2 seans olarak oynuyor. Ve yine ardından etkinlik yapılıyor. Biletleri passo.com dan satın alabiliyorsunuz.
Bir de Lıkır'ın Doğum Günü var. O da 3-6 yaş arasına hitap ediyor. Onun da oyun tarihi 26 Ocak




Hemen önümüzdeki hafta sonu ise bir müzikal gösterimde olacak Profilo Kültür Merkezinde
19 Ocak saat 14.00da.



Gelelim Şehir Tiyatroları ve Devlet Tiyatrolarına
Şehir Tiyatrolarında Pollyanna oyununa biz daha önce gitmiştik. Çok güzel sahneye koymuşlar. Bilet bulursanız muhakkak çocuğunuzu götürün. Harikalar Mutfağı oyununa da gitmiştik. Onu da düşünebilirsiniz.
9 Şubat'tan itibaren yeni bir oyun var şehir tiyatrolarında. Biz biletimizi aldık bile. Peri Kız Müzikali

Devlet tiyatrosunda Siz Ne Dersiniz? adlı yeni bir oyun var. Bilet bulursak belki sömestr ya da  sonrasın da düşünebiliriz. 

Ben neredeyse çoğu günleri tiyatroyla doldurmuşum:))))  Hazır vakit bulmuşken bol bol gidelim kızımla dedim. 

Daha neler var neler....
Lütfen takipte kalınız.....



Yorum için açıklama