"Mutlubi" Nasıl Bir Seçenek?

4 Yorum
Özel günlerde kişilere hediye almayı çok severim. Ve fakat bunun için bollll zamanım olmalıdır. Çünkü içime doğmalı, alacağım hediyenin kişiye göre olduğunu hissetmem gerekir. Gerçekten ayrı bir keyif alırım bu serüvenden.

Kimi zaman da alelacele alınmış hediyeler olur. İçim bir huzursuzlanır. Oldu mu olmadı mı, adet yerini bulsun diye mi oldu? Hiç haz etmem bu gibi durumlardan.

İşte böyle yeterli vakit ayıramadığım ama yine de farklı bir şey, kişiye hitap eden bir hediye arayışında olduğum zamanlar için birazdan size bahsedeceğim  alternatif  hediye sizler için de harika bir seçenek olabilir.


Özel tasarım çiçekler, minik bahçe tasarımlar öyle güzel bir dünya yaratmış ki, içinde kendi hikayesini barındırıyor. Bu farklı ve özel tasarım ürünlere ulaşabileceğiniz adres ise mutlubi.com. Mutlubi.com dan seçebileceğiniz çeşitli ürün yelpazesinde siz de aradığınızı bulduğunuzu düşünüyorsanız şimdi size çok özel bir fırsat sunmak isterim.


2017 sonuna kadar geçerli %15 indirim kuponunuz olacak. Beğendiğiniz bir ürünü satın almak istediğinizde kupon kodu yerine jalece yazmanız halinde ürüne %15 indirimle sahip olacaksınız.


Keyifli alışverişler ve karşılığında sevgi dolu gülüşler ....

Sevgiler.....


4 yorum

Harika görünüyorlar. Doğumuma hastaneye hediye göndermek isteyenlere duyurayım :D

Canımmm çok sevindim hayırlı olsun. Ne kadar kaldı?

Yorum için açıklama