Jaleceanne.com

1 Yorum
Yenilendik....Tazelendik.... Geliştik...Birazcık da Büyüdük...

Jaleceanne.blogspot.com artık yeni sayfasında. Bundan sonra jaleceanne.com sitesi olarak devam edeceğim yoluma.  Web sitem ile daha ileriye taşımak istediğim sayfam yolunu bulacak ve ilerlemeye devam edecek. 

Blog yazmaya başladığımda sayfa tasarlamak, düzenlemek bana o kadar yabancıydı ki, sırf bu yüzden blog sayfası açmaktan uzak duruyordum. Sonra yazılarımı yazmaya başlayınca onları yayınlayacak bir kanal bulmak gerekliydi. O günlerde pek çok blog sayfasını inceliyordum. Google dan araştırarak nasıl blog sayfası oluşturulacağını öğrendim. Sonrası adım adım geldi. Google ın ücretsiz olarak sağladığı domain sitesi olan blogspot bana uygun geldi. Çeşitli tasarımlar deneyip son haline getirene kadar belki saatlerimi verdim. Kendimi o kadar önemsiyor o kadar inanılmaz bir şey yaptığımı düşünüyordum ki, o motivasyonla o dönem peş peşe hemen hemen her gün yazı yayınlıyordum. Hiç bilmediğim bir alanda blog sayfası düzenlemede denemeler yanılmalar düzeltmelerle epey yol aldım. Çeşitli sitelerden yardım aldım. ( bloghocam.blogspot.com gibi ) Hatta blog yazmaya ilk başladığımda akıllı telefonum bile yoktu. Hamilelik döneminde ve kızımı dünyayı getirdiğim ilk senede telefonla hiç işim olmadı. Elime bile almıyordum neredeyse. O yüzden de akıllı telefona hiç ihtiyaç duymadım. Hatta uzak bile duruyordum fikrine. Ancak ne zaman ki 2013 senesinde ilk yazımı yayınlamaya başlayıp, blog dünyasına girince sosyal medyanın önemini ve gerekliliğini gördüm. Blogger olarak kurduğum bağlantılar ve hatta blog yazarak karşıma iş imkanları çıkması, marka danışmanlığı yapmak girince işin içine, ben de bir akıllı telfon edindim. Evet kabul ediyorum benim bu dünyaya girişim biraz geç oldu. Blog hayatıyla sosyal medyaya karışmam aynı anda olmayınca tanıtımda biraz geç kaldım. Çünkü orası çok ayrı bir mecraydı ve
çok çabuk tüketip değişiyordu. Ayak uydurmak ve aynı hızda gitmek gerekiyordu.

Özellikle instagram hesabı ile jaleceanne daha da gelişti. Her ne kadar çalışma hayatına geri dönüşümle birlikte eskisi kadar zaman ayıramasam da, blog yazmak ihmal etmek istemediğim, hep geliştirmek istediğim bir alan oldu. Bu nedenle bir adım daha ilerleyip web sitesi olmaya karar verdim. Ve jaleceanne.com olarak artık karşınızdayım. Yeni sayfamı, yeni içerik ve düzenlemeleriyle beğeneceğinizi umarım.

Yeni sayfamla birlikte bir başka yenilikten de bahsedeyim. Artık jaleceanne youtube kanalım da var. Abone olur, beğenirseniz çok mutlu olurum. Paylaşacağım konularla ilgili çeşitli sürprizlerim olacak.

Bütün bunlar siz sevgili okurlarımla, değerli yorumlarınız ve katkılarınızla daha güzel....
Sevgilerimle.....

1 yorum :

Yorum için açıklama