Silva Network İle Hayatı Kolaylaştıran Çözümler

Yorum Ekle
%100 Türk sermayeli doğrudan satış sistemi ile ülkemizde kurulan Silva adlı firma ile tanıştım geçenlerde. Sevgili Gökçin ( biryudumkıvan )'in davetiyle katıldığım toplantıda firmayı ve ürünlerini yakından tanıma fırsatı buldum. Silva, Ocak 2007'de başarmak için yola çıkmış ve binlerce danışman kitlesine ulaşmış bir firma. Amaçları, sundukları doğal ürünler çevreye zarar vermeden ekolojik dengenin korunmasına katkıda bulunarak sağlığımızı tehdit eden kimyasal ürünlerin kullanılmasını en aza indirgemek ve herkes ile tanıştırmak.

Silva, mikrofiber ürünlerin ilk üreticisi olarak bu sektördeki deneyimini Network Marketing alanında da kullanmaktadır.
"Hayatı Kolaylaştıran Çözümler" sloganıyla hizmete başlayan Silva Network , üretimini ve satışını yaptığı tüm ürünlerde insan ve çevre sağlığını korumak, yeni nesillere temiz bir çevre bırakmak ve kazanç sistemiyle ihtiyacı olan herkese özel avantajlar sunmak gayesinde.Ürünleri arasında mikrofiber temizlik ürünlerinin yanı sıra; biyolojik deterjanlar ( içerisinde hindistan cevizinden elde edilmiş şeker, boraks, ayçiçek yağlı sabun yer alan çamaşır deterjanı gibi...), bambu havlular, kişisel bakım ürünleri ( özellikle hijyenik pedler, kimyasal içerik barındırmaması ile öne çıkıyor ), takılar, doğal pamuktan üretilmiş iç giyim ürünleri, pratik mutfak ürünleri, silikon kalıplar ( gerçek silikon malzemenin dokunduğunuzda renk değiştirmemesi gerekir. gerçek silikon olmayan malzeme sağlığa zaralı kimyasallar içerebilir ), BPA içermeyen bebek ürünleri, su arıtma sistemleri, kozmetik ürünler ve daha bir çok ürün mevcut.

Bunlardan bazılarını inceleyecek olursak oldukça ilgimi çeken tablet mendillerden bahsetmek istiyorum. Kutu içerisinde 8 adet tablet mendil bulunuyor. Süper emici, çevre dostu ve hijyenik olan tablet mendili kullanmak için yapmanız gereken sadece bir kaç damla su damlatarak tabletinizin saniyeler içerisinde mendil olmasını izlemek. Alkol ve kimyasal madde içermiyor, cilde zarar vermiyor. Dolayısıyla çocuklarda da kullanılabilecek bir ürün. Bana çok pratik ve kullanışlı geldi.

İşte bu şekilde kullanıyorsunuz.Diğer bahsetmek istediğim ürün ise hijyenik pedler. Bu pedlerin özelliği Anionlu oluşu. Peki nedir Anion? Anion çevresel ve biyolojik kirliliğe karşı doğal bir rahatlama etkisi olarak bilinir ve hava vitamini olarak da anılır. Örneğin pencereyi açtığınızda hemen kendinizi daha rahat ve tazelenmiş hissediyorsanız dışarıdan gelen negatif iyonun etkisi sayesindedir. Negatif iyonlar isminin aksine olumlu etkiye sahiptir. Mikropları, virüsleri, zararlı bakterileri azaltır. Ayrıca Silva Anionlu ped 8 tabakadan oluşarak emiciliği arttırdığı gibi hava geçiren tabakaya da sahip. En üst yüzey ise ince ipek ve yumuşak pamuk içeren hızlı emici yüzey. Anionlu ped ile yapılan bir deneyi de orada izleyerek, emicliki özelliğini ve üst tabaka kuruluğunu da test etmiş olduk.

Kozmetikten takıya geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Silva doğrudan satış sistemiyle çalıştığı danışanlarına ek kazanc sağlamanın yanı sıra, indirimli ürünlerden yararlanma imkanı da sunuyor.

Silva nın tüm ürünlerini görmek ve danışmanlıkla ilgili bilgileri almak için silva network tıklayınız.


Yorum için açıklama