Harem-Rock Koleksiyon by Fundafashion

Yorum Ekle
Evvet hanımlar beyler, şık bir koleksiyonla tanışmak ister misiniz? İşte karşınızda kalitesiyle, çeşitliliğiyle ve cazip fiyatlarıyla bir tarz, bir stil, bir koleksiyon Harem-Rock. Bahsettiğim ürünler çocuk modasında fırtına gibi eseceğe benzer. Kimden mi bahsediyorum? Koleksiyonun yaratıcısı ve tasarımcısı Funda Hilal Güler (@fundafashion)den elbette.

Funda ile momsnightout toplantılarının birinde tanışmıştık. Daha sonra sevgili Yeşim (bir yağmurtanesi) ve Selen-Sezen (sosyalanneler)in ortak düzenlediği bir organizasyonla kendisinin ürünlerini de tanıma fırsatı bulduk. Funda, yeni çıkardığı Harem Rock koleksiyonu ile 1-8 yaş arası çocuklara hitap ediyor. Hepimizin aklından koleksiyonun büyükler için de bir  versiyonu olsa düşüncesi geçmedi değil. Ürünlerin kumaş kalitesi ve özgün tasarımı yanı sıra, çok uygun bir fiyata yaratılacak kombinler olması da dikkat çekiyor.


Harem Rock koleksiyonundan ürünleri yakından tanıma, ürünlere dokunma fırsatı bulduğumuz organizasyonda Funda'nın hikayesini de dinleme şansımız oldu. Ürünleri kendi tasarlayıp, kumaşlarını bizzat kendi seçtiği, titizlikle yürüttüğü çalışmalarını anlattığında, anne olmanın getirdiği seçici ve özenli olma özelliklerini de ürünlerine yansıttığını gördük.  Kendi oğluna giydirmediği bir şeyi satmayacağını söylerken de samimiyetine şahit olduk.
Etkinliğin sonunda tüm annelere Harem Rock koleksiyonu birer takım hediye edildi.
Biz hediyemize bayıldık. Tam da bizim tarzımızmış. Baksanıza minişe nasıl sevmiş :))) 


 Bu güzel organizasyon için etkinliğe ev sahipliği yapan MyGym Akatlar'a , etkinliği organize eden sevgili Yeşim (biryağmurtanesi) ve Selen ile Sezen'e (sosyalanneler) ve bizleri birbirinden güzel ürünle tanıştıran ve bizlere sunan Funda'ya (fundafashion) çok teşekkür ederiz.


Yorum için açıklama