Odadan Kaçış ( Maceraseverler Buraya )

4 Yorum
Siz hiç bile isteye bir odaya girip, bir yandan tırsıp bir yandan da inatla sonuç ararken hem korkudan çığlık atıp hem de inanılmaz eğlendiniz mi?

Biz geçenlerde sevgili sosyal anne Selen Topal'ın davetiyle çok ilginç ve bir o kadar da keyifli bir maceraya dahil olduk. Selen'in bizi davet ettiği oyun öyle bildiğiniz sıradan oyunlardan değildi. Burada bizzat siz oyuncu oluyorsunuz. Öyle bir oyun ki, hem av, hem de avcı olarak katıldığınız bu macerada stratejik düşünme, problem ve denklem çözme, araştırmacı ruh, dedektif zihniyet gibi özellikleriniz varsa başarıyla sonuca ulaşabiliyorsunuz.

Çok gizli kapaklı yazdığımın ve merak ettirdiğimin farkındayım. Ancak işin cazibesi de burada. Orada neler olduğunu anlatırsam, işin esprisi kalmayacak. Dünyada çok meşhur bir eğlence alternatifi olarak yer edinen oyunun çıkış yeri Japonya. Bilgisayar oyunlarından gerçek yaşama uyarlanmış, bir grup insanın kilitli kaldığı yerden ipuçlarını takip edip bulmacayı çözerek kendilerine tanınan süre içerisinde kaçmaya çalıştıkları bir oyun türü. Odadan Kaçış, İstanbul ve Ankara'da iki farklı oyunla hizmet veriyor. İstanbul Taksim'de bulunan mekan iki kişilik harika bir ekip tarafından tasarlanıyor. Odadan Kaçış ekibine ve bizi bu gizemli oyuna davet eden Selen'e tekrar teşekkür ediyor, sizleri günün bir kaç özel karesiyle baş başa bırakıyorum.

Hiç bir şey göründüğü gibi olmayabilir
Bulmacayı ve şifreyi çözersen odadan çıkabilirsin 

Arkadaşlarınızla her zaman aynı şeyleri yapmaktan sıkılıp, farklı bir etkinlik peşindeyseniz Odadan Kaçış tam size göre.


Diğer oyuna da gider miyim? Sanırım evet..... :)))))

Sevgilerimle......
4 yorum

:) cok eğlenceli görünüyor. Peki ya şifreleri bulmacaları çözemezseniz ? Odada mi kalıyorsunuz ;)).

Odadan çıkma isteğinizi iletirseniz çıkabiliyorsunuz. Ama insan direnmek ve çözmek istiyor. Gerçekten çok zevkli ����

Jalecim muhtesem anlatmışsın. O gün bizimle olduğun için çok sanşlıydık. Iyi ki geldin. Senin o soğuk kanlılığın beni de cesaretlendirdi. :)

Hiç unutamayacağımız güzel bir tecrübe yaşadık hep birlikte. Çok eğlendim çooook :))))

Yorum için açıklama