Kendinize Cilt Bakımı Hediye Etmek İster Misiniz?

3 Yorum
Blogumun birinci yıldönümü şerefine yaptığım ilk çekilişte cilt bakımı hediye etmiştim.Şimdi yeniden,  Desheli Güzellik Merkezi ile birlikte yürüttüğümüz hediye cilt bakımı çekilişini tekrarlıyoruz. Hem de bu kez takipçilerim arasından seçilecek 20 kişi hediyeye hak kazanacak.


Çekilişe katılmak içinse yapmanız gereken sadece blogumun takipçisi olmak. Takibinizi ister e-posta ile, ister Gfc den yapın fark etmez. Yeter ki nereden takibe aldığınızı bildirin. Ayrıca sosyal medyadan da takibe alırsanız her takip +1 hak olacak.

facebook takip= https://www.facebook.com/jaleceanne
twitter takip= https://twitter.com/
instagram takip= https://instagram.com/

Katılımınızı yorum kısmına e-posta adresinizle birlikte bırakın. Nereden takip ediyorsanız belirtmeyi, sosyal medya linklerini yazmayı unutmayın. Yalnız çekiliş için takip edip bırakanlar bir sonraki çekilişe alınmayacaktır. Blog sayfası olanlar çekilişi kendi bloglarında  duyurmaları halinde +1 hak daha elde edecekler.

Son katılım tarih: 20 Nisan Pazartesi 00.00  Sonuç blog sayfamdan duyurulacaktır.


Gelelim sponsor firmanın bilgilerine:

Desheli Güzellik Salonu, yaklaşık 1.5 yıldır Türkiye'de( İstanbul-Nişantaşı ) hizmet veren bir merkez. Bir Fransız markası olan Desheli'nin ana ofisi 6 yıl önce Rusya'da kurulmuş. 3 yılda 300'den fazla ofis açılmış ve satış rekorları kırarak Guiness rekorlar kitabına girmiş. Firma hipoalerjik kozmetik ürünleri ile öne çıkıyor. Botoks ve mezoterapinin bir alternatifi olan fotonlu ultrason kozmetik cihazı ile yüz cildinin hücre bazında beslenmesi ve lifting uygulaması yapılan merkezde özel kozmetik cihazların yardımı ile derin cilt katmanlarına yönelik tanı ve tarama uygulaması da yapılıyor.
        Yaklaşık 40 dakika süren cilt bakım uygulamasının ardından kendinizi yenilenmiş, tedavi edilmiş ve gençleşmiş hissediyorsunuz. 

Nerede olduğunu aşağıdaki linkten görebilirsiniz.
https://tr.foursquare.com/v/desheli/517ad134e4b023dd572f1d2b

Herkese bol şans.


3 yorum

Takip: www.http:/Facebook.com/jaleceanne sinemy.senalp@gmail.com

Sinem Hanım, cilt bakımı hediyesi kazandınız. Desheli sizinle irtibata geçecektir.

Yorum için açıklama