Macera Treni

Yorum Ekle
Çocuklar için yaptığı etkinliklerle birbirleriyle yarışan AVM'ler en çok biz annelere yarıyor elbette. Çocuğumu mükün olduğunca doğa ve dış mekanlarla buluşturduğuma inandığımdan, AVM'lere götürmekte çok bir sakınca görmüyorum. Hele de böyle farklı etkinliklerle buluşmanın güzel bir alternatif olduğunu düşünüyorum.

Zorlu Center sömestr tatili boyunca düzenlediği etkinliklerle çocuklara farklı alternatifler sunuyor. "Macera Treni" başlığını görünce eğlenceli bir şey olabileceğini düşündüm ve İpek'i götürdüm. İlgi yoğun olduğundan ve seanslar halinde içeri alındıkları için önce kayıt yaptırıyorsunuz.

Sıramız gelince etkinlik bölümüne girdik. Önce tren maketiyle çocuğun fotoğrafını çekiyorlar. Çıkışta da bu fotoğrafı size hediye ediyorlar.

Daha sonra boyama yapmak için masalara geçiyorlar. Her sandalyenin başına da birer şapka koymuşlar minik Picasso'lar için. Tren resmini istedikleri gibi boyuyorlar. 

Tren boyama bitince biletlerine çıkartmaları da yapıştırılarak sırayla trene alınıyorlar.


Anneler içeriye alınmıyor. 10 dakika kadar koltukların yanındaki ekranlardan sanal bir gezinti yapıyorlar. Dediklerine göre Zorlu Center kapısından çıkış, parktan geçiş, fillerin, kutup ayılarının yanından geçiş gibi bir simülasyon izliyorlar. 

Çocuklar 10 dakika sonra keyifle çıkıyorlar trenden. Etkinlik sona eriyor.

Gitmeyi düşünenler için etkinlik 8 Şubat'ta son buluyor. 

İyi eğlenceler....
Yorum için açıklama