İBS Anne Bebek Çocuk Fuarı Lansman Partisi İçin Happy Nest'teydik

4 Yorum
     


EN TREND ANNE BEBEK ÇOCUK FUARI İBS’TEN RENKLİ LANSMAN
TURKCELL ana sponsorluğunda 12-14 Aralık tarihleri arasında Harbiye İstanbul Kongre Merkezi'nde düzenlenecek Türkiye’nin en trend "Anne Bebek Çocuk Fuarı" IBS’nin lansman partisi sosyal medyanın ve iş hayatının önde gelen anne ve çocuklarının katılımıyla Happy Nest’te yapıldı.


Looney Tunes karakterlerinin de renk kattığı partide hem anneler hem çocuklar çok keyifli bir gün geçirdiler. 


Öte yandan İBS lansman partisine Beşiktaş Belediye Başkanı Avukat Murat Hazinedar da katıldı. Hazinedar, bir saat kaldığı partide çocuklara uygun bir çevre için annelerin görüşlerini aldı.

Belediye Başkanı'na çocuklar için yürüttüğümüz bir kampanya ve proje ile ilgili konuyu iletme ve görüşlerini alma fırsatını bulmak beni çok mutlu etti. İpek de projenin en genç temsilcilerinden olarak başkanla tanıştı. 

12-14 Aralık’ta herkes İBS’te
İstanbul’un kalbi 3 gün boyunca Boyut Group tarafından düzenlenen İBS’te atacak. Türkiye’nin en prestijli markalarının birbirinden renkli etkinliklerle yer alacağı fuarda ziyaretçiler markaların fuara özel kazançlı kampanyaları ile 2015’e şanslı girecekler.


15 Parti, Buz Pisti Şovları ve kukla tiyatrosu İBS'de
Peki, Turkcell ana sponsorluğunda gerçekleşen ve bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan aile festivali İBS'de neler var? Üç günlük fuar oldukça yoğun ve eğlenceli...
Ailelere ve çocuklara unutulmaz üç gün yaşatmayı hedefleyen İBS, 12-14 Aralık tarihleri arasında iki farklı konseptte 15 parti düzenleyecek.  Yeni yıl temalı partilerde, aileler ve çocuklar müzik eşliğinde dans edecek, birbirinden eğlenceli etkinliklere katılacak, Noel Baba ile fotoğraf çektirecek. Kışın bütün güzelliğini taşıyan Frozen Partiler’de çocuklar ve aileler karlar altında büyülü bir ortamda çılgınca dans edecek sonrasında fuar alanına kurulan buz pistinde kış rüyasına devam edecekler.
İBS’de üç gün boyunca 9 oyun sahneleyecek. Oyunların başrolünde ise birbirinden eğlenceli kukla karakterler olacak.

BUGS BUNNY ve ARKADAŞLARI  IBS’de
Bugs Bunny, Tweety, Sylvester, Taz ve Daffy İBS ile beraber tüm çocukları eğlenceye doyuracak. Looney Tunes’un birbirinden güzel ürünlerinin de sergileneceği fuarda çocuklar Bugs Bunny ve arkadaşlarıyla fotoğraflar çektirecek, eğlenceli vakit geçirip çeşitli ödüller kazanacaklar.


Çınar Fidesi Verilecek, Şeker Atölyesi Kurulacak
Temiz ve yemyeşil bir Türkiye için kolları sıvayan İBS, fuar alanına kurulan botanik alanını ziyaret eden ve bilgiler alan çocuklara da çınar ağacı fidesi dağıtacak.
Şeker, sabun ve kurabiye yapım atölyeleri başta olmak üzere pek çok dikkat çekici etkinlikte de üç gün boyunca hem minikler hem de aileleri çok eğlenecek.

Yalvaç Ural, Yekta Kopan ve Derya Baykal İBS’de
İBS, üç gün boyunca Türkiye'nin duayen isimlerini de ağırlayacak. Yalvaç Ural, Yekta Kopan, Derya Baykal, Pınar Mermer, Elif Doğan, Tülin Kozikoğlu ve Duygu İçil'in de aralarında bulunduğu pek çok kişi hem ailelerle bir araya gelip sohbet edecek hem de kitaplarını imzalayacak.

İBS yarışmaları kazandıracak!

İBS içine kurulan yarışma parkurlarında ise aileler ve çocukları hem eğlenmek için hem de değerli hediyelerin sahibi olmak için yarışacak.Happy Nest bu renkli partiye yaptığı ev sahipliği ve organizasyonuyla yine muhteşemdi.

 Başta Pelin Hanım olmak üzere tüm çalışanlara, bu özel ve trend fuarı düzenleyen Seçil Fida ve ekibine kendi adıma teşekkür eder, başarılarını kutlar, devamını dilerim.


Detaylı bilgi ve yarışmalara katılmak için www.ibsfuar.com


4 yorum

uff harika bir yazı olmus seker :))

aa harikaymis... haberim olmadigina ve orada olamadigima uzuldum simdi... fuar konusunda da kararsizim, cok uzagiz; ama deger mi gitsek mi;-)

Evetttt bence değer. Ben geçen sene de gitmiştim. İpek daha 1.5 yaşındaydı çok da bir şey anlamadı. Ama bu sene daha çok eğleneceğiz diye düşünüyorum. Gel bence. Tanışırız hem :))

Yorum için açıklama