Hatıralar Kitapla Bütünleşince

Yorum Ekle
        Hediye konusuna kendimce bir çözüm bulmuş durumdayım. Fotoğrafları bir kitapla birleştirmek bence muhteşem bir fikir ve sunulacak eşsiz bir hediye.  En sevdiğiniz fotoğraflardan kendiniz için de bir fotokitap hazırlayabilirsiniz tabii. İşin tek zor olan kısmı fotoğraf seçimi.
        Bahsettiğim konuyla ilgili daha detaylı bilgiye geçeyim. Fotokitap yapmak için fotoğraflarınızı siteye yüklüyor, seçtiğiniz renk ve temalarla bir kitap oluşturuyorsunuz. Başta fotokitap olmak üzere, takvim ve kartpostal ürünleri de olan afilli kitap ile( www.afillikitap.com ) harika tasarımlar yapmanız mümkün.
        Hatıralarınızdan oluşan bu kitaba fotoğrafları, ister karışık ister kronolojik sıraya göre koyabilirsiniz. Hazırlaması oldukça kolay olan  bir uygulamayla afilli kitap yenilenmiş bulunuyor. Bu yeni uygulamada "arkadaşını davet et" seçeneği var. Bu nasıl bir şey? Şöyle ki hazırladığınız fotokitap'a arkadaşlarınızı davet edip, onların da fotoğraf eklemesini sağlayabiliyorsunz. Böylece fotokitabınız ortak hatıralarınızla zenginleşecek ve tek bir fotokitap herkesin katkısıyla hatıralardan oluşan bir başucu kitabına dönüşecek.

        Afillikitap.com’un yeni kolaylıkları bunlarla da sınırlı kalmıyor. Yenilenen menüsüyle artık
kullanılmayan fotoğrafları ayrı bir bölümde görebilecek, projelerinizin kapak sayfalarını görüntüleyerek hangi kitabın içinde ne olduğunu çok daha kolay anlayabileceksiniz. Ayrıca sipariş verirken aynı Afillikitap’tan farklı boyutlarda da sipariş verebileceksiniz. Fotokitap'ı hazırlarken, etiketler, farklı konseptler seçiminize bağlı olarak renkli görüntüler ortaya çıkıyor.

        Şimdi de İpek için bir fotokitap hazırlamak istiyorum. Başta da söylediğim gibi beni en zorlayacak kısım fotoğraf seçimi olacak. Ben yine İpek'in fotoğraflarına bakıp "Bu da çok güzel, bu da, bu da..." diyerek bir türlü seçimimi yapamayacağım. O yüzden zaman aralığını kısaltayım bari dedim. İpek'in 2 yaşından sonraki fotoğraflarıyla (3 aylık bir süre)bir fotokitap hazırlamaya karar verdim. Çünkü 1 yaşına kadar olan fotoğraflarından kısa bir film yapmıştım daha önce. Bu sefer de fotokitap hazırlarım, değişiklik olur diye düşündüm.

       Afillikitap’da standart olarak beyaz yan sayfa kullanılıyor ama siz seçtiğiniz temaya göre siyah yan sayfa da kullanabilirsiniz. Bunun için tasarımınızı tamamladıktan sonra sipariş aşamasında siyah yan sayfa seçimi yapmanız yeterli.

       Ayrıca Afillikitap’ınızda videolarınızı da ekleyebiliyormuşsunuz. Tek yapmanız gereken internet üzerindeki videolarınızın URL adresini kitabınıza ekleyeceğiniz kare koda kopyalayarak yapıştırmak!

       Nasıl hazırlarım böyle bir şeyi diye düşünüyorsanız, söyleyeyim afillikitap.com'da ayrıntılarıyla çok güzel anlatmışlar. A'dan Z'ye tüm adımları gösteriyor. Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız da afillikitap.com'da online destek hizmeti de alabiliyorsunuz.

       İster doğum günü hediyesi olarak düşünün, ister evlilik yıldönümü ( ben bu şıkkı daha önce değerlendirmiştim)ya da kendinize veya çocuğunuza hoş bir anı hazırlayın, çok keyif alacağınızı söylemek istiyorum. Hele kitabı elinize alınca ne güzel bir şey yapmışım diyeceksiniz.

       Bu keyifli deneyime katılmak isterseniz yapmanız gereken www.afillikitap.com'a tıklamak olacak. Gerisi size kalmış.

      İyi eğlenceler.....

Yorum için açıklama