Bebek Parkı Bahane Bebek Kahve Şahane

2 Yorum
           Bu haftaki buluşmamızı biraz kendimizi de düşünerek yaptık. Anne odaklı da mı olmaya başladık nedir? Hatta buluşma teklifini yaparken cümle aynen şöyleydi." Sabah Bebek Kahve'de buluşur, çayımızı kahvemizi içer, biraz keyif yaparız. Oradan da parka geçeriz. Çocukların da hoşuna gider."  Hani biz eğlenelim, onlar(çocuklar) da sebeplensin gariplerim der gibi. Şaka bir yana her iki açıdan da güzel bir gün oldu. Bebek Kahve lise yıllarımda sıkça, sonraları da zaman zaman uğradığım bir mekandı benim için. Bu kez de oyun grubuyla gidelim istedim.        
Biz kahvaltı keyfi yaparken, çıkartmalar, kitaplar yardımımıza koştu, çocukları oyaladı bir müddet. 
Seneler seneler önceydi.....Bebek kahve'de bir liseli Jale vardı. Şimdi ise birtanesi İpek'i olan bir anne var. 
Keyif ve nostaljimizi yaptıktan sonra, parka geçtik.


Güne güzel bir başlangıç yapınca tabii neşe doluyor insan
bir de enerji... 
Çocukla çocuk olmadıktan sonra ne anladım ben annelikten 
Arzu formunu bu gayretine borçluymuş demek...:) 
Oyun ve spor bir arada...enerjiler atıldı...

gösteriler yapıldı... 


Eve dönerken konuşacak halleri bile kalmamıştı. Bizimse hayalimiz, eve varınca kuzucukları uyutup şööyle ayakları uzatıp biraz dinlenme haline geçebilmekti. Bizde gün kolay bitmiyor malum. Bir de bunun ikinci yarısı var. Öğle uykusundan sonra günün geri kalanında şarj olan enerjileri boşaltacak olanaklar sağlama girişimleri ve faaliyetleri var. 
Eh bu yüzden de birazcık mola iyi geliyor. 
Herkese keyifli mola ve dinlenme zamanları dilerim. ( Aman diyeyim bu kıymetli zaman diliminde kendinizi işe mişe kaptırmayın...Biraz dinlenin, mola verin derim. Çocuklarımıza da enerji depolamış biz gerek...)
Sağlıcakla...


2 yorum

Cok haklisin Jalecim is mis derken iyice tükeniyor insan,zor vesselam,ne güzel günesli birgünmüs icim acildi,yalnizim hala uyuyamadim yalnizligimin tadina doyamiyorum bir türlü anlayacagin:)) sevgiler.

Jale hanım süpersiniz. Blogunuzla yenii tanıştım. Bayıldım. Kızım 18 aylık. Sizin yaptıklarızı takibe başladım :) İşten sonra kızımla birçok aktivite yapıyoruz. Sizinkiler de fikir oldu bana. Paylaşımlarınız için teşekkürler. Çalışan bir annemisiniz? Sizi ve tatlı kızınızı öpüyorum. Sevgiler

Gözde

Yorum için açıklama