La Casa de las Aromas İle Hediyeler 100 Kişiye

2 Yorum


Şu an blogumda bir çekiliş zaten var. Bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Ancak ekozkozmetik firmasının vereceği harika hediyeler fırsatı için bu çekilişe de blogumda yer vermek istedim. Daha çok kişi katılsın, daha çok kişi hediye kazansın. 

Bunun için yapmanız gerekenler:
1- Blogumun izleyicisi olmanız.
2- La Casa de las Aromas facebook sayfasını beğenmeniz ve sayfadaki üç ayrı fotoğrafı paylaşmanız ve daha sonra iletişim formunda yer alan kampanyaya katılmak istiyorum seçeneğini tıklamanız.
Hepsi bu.... 
3- Sonra firmanın size hediyeyi gönderebilmesi için firmanın iletişim kutusuna buradan tıklıyorsunuz.

Kampanyaya katılmak istiyorum butonunu tıklıyor, adres bilgilerinizi ve kendiniz için seçtiğiniz hediyeyi yazıyorsunuz. Jaleceanne blogundan yönlendirildiğinizi lütfen belirtiniz. Blogger iseniz ve siz de bu çekilişi blogunuzda yapmak isterseniz bu linkteki firma iletişim kısmına adınızı soyadınızı blog adresinizi ve benim blogumdan yönlendirildiğinizi adres kısmına yazıyorsunuz.
Çekiliş 20 Ağustos'ta çekiliş sona erecek. Kargo ücreti firmaya ait. Başka bloglardan da katılarak şansınızı arttırabilirsiniz. Benim blogumdan yönlendirilip kazananları yine blogumdan paylaşacağım.

Herkese bol şans. Çekiliş yapanlara bol takipçi olsun :))) 2 yorum

kokulu cubuklardan istiyorum ,yasemin,menekse benim kokum olmaliiiii

canım en kısa sürede katılacağım

Yorum için açıklama