Oyun Grubu Sezon Finali :))

Yorum Ekle
             Yazın gelişiyle, kimileri için tatil planlarının başlaması, kimileri için  ramazan ayının gelişi derken belki de  yaz sonuna kadar buluşamayız diye düşündük. Katılmak isteyen çoktu. Ancak son dakika aksilikler, hastalıklar sebebiyle, katılım çok olamadı. Yeni bir arkadaşın da katılımıyla dört kişi buluşabildik. Yer olarak Happy Nest'i seçmiştik.
            Biraz talihsiz bir güne denk geldik. Gitmeden önce aramadığım için haberimiz de yoktu. Bahçenin düzenlenmesi, çim ekilmesi sebebiyle çocuklar bahçeye pek çıkamadılar. Ama ona rağmen oyalanacak ve eğlenecek bir şeyler bulmaları da mekanı neden sevdiğimin ufak da olsa bir kanıtı sanırım. Ben oraya gidince çok rahat ediyorum. Çünkü bahçenin gözünüzün önünde oluşu, dolayısıyla çocuğun rahat rahat hareket edebilmesi, içeride ise çok çeşit oyuncak ve kitaplarla vakit geçirebilmesi bana en azından keyifli bir çay, kahve içme nefesi aldırıyor.
          Aramıza yeni katılan sevgili Francesca ve annesi Deniz'e hoşgeldin diyoruz. Her buluşmamızda aramızda yeni kişiler görmekten mutlu oluyoruz.  Francesca arkadaşlarıyla çok çabuk kaynaştı.
Eren Devran tezgahın başına geçmiş bile. 

Sonra yerini Francesca alıyor. 
Sonra da hep birlikte kitap okumaya geçiyorlar. 
Duru'nun diş çıkarma sebebiyle pek keyfi yoktu.
İpek ise yalnız olmayı tercih etmiş, kitap karıştırıyor. 


Aman da nasıl yakışmış eline :)) 
Harika bu bızdıklar yaaa 

Bu güzel günden bir kaç kare. Bu arada içtiğimiz meyve suları ve limonatalardan da bahsetmeden edemeyeceğim. Hepsi şeker katkısız ve enfes lezzette. Limonatayı balla yapıyorlar. Kurabiyelerde de şeker kullanılmıyor. Agave şurubu ve balla yapılıyor yine. Meyve suyunun ardından güzel demlenmiş çayı da afiyetle içtik.
İpek ve Francesca oyuna dalmış diye hiç bozmadık keyiflerini .
Çok da güzel kaptırmışlar kendilerini 

Çıkmadan önce üst kattaki kitabevine uğramadan olur mu hiç?
Etkinlik kitaplarına bayıldım. Bol çıkartmalı ve etkinlikler içeren kitaplardan aldık. 

Yine dolu dolu geçen bir günün ardından yorgun argın eve döndük. İlk işimiz çıkartmalı kitaplarımızla ilgilenmek oldu tabii.

Güzel günler dileğiyle....

Yorum için açıklama