Ayakkabı Tutkusu #derizaileblogla

Yorum Ekle
              Heyecanlıyım...Blogger olarak deriza.com markasının düzenlemiş olduğu bir yarışmaya katılacağım. Her ne kadar yarışmanın kaybedeni olmayacaksa da son 10 blog arasına girebilme gibi bir kriter içinde olacağız. Bu da heyecan yapıyor tabii. Öncelikle hangi konudan bahsettiğimi ayrıntısıyla yazmalıyım sanırım.
              Bu, bloglar arasında yapılacak bir yarışma. Kaybedeni olmayacak yarışmada, deriza.com katılan tüm bloggerlara 50 tl tutarında hediye çeki veriyor. Yarışmanın birincisi , ikincisi ve üçüncüsü de olacak. İşin heyecanlı kısmı burası. Blogger olarak ilk yarışma deneyimim olacak.
 Gelelim ödüllere:
1. olan bloga tablet bilgisayar
2. olan bloga unisex deri çanta
3. olan bloga bay/bayan deri cüzdan


              Kadınların çoğunun vazgeçilmezidir ayakkabılar. Önceleri, yani bu tutkuya kapılmadan önce ( belki de çocukken, hoş benim 20 aylık kızım şimdiden meraklı ) nasıl bir şey olduğunu anlayamazdım, Sonraları çaktırmadan giriverdim içine ayakkabı tutkusu dünyasının. İhtiyacınız olmasa da gördüğünüz bir model karşısında tüm şartları unutup o ayakkabıyla ilgili hayal kurmaya başlamak başka nasıl anlatılır ki? Hayal kurmak derken"bu ayakkabıyı şu elbiseyle ya da pantolonla, etekle giyerim nasıl güzel durur" gibi düşünceler...Tarz olarak abartısız ama şık olmayı sevdiğimden, hem yakışanı tercih etmiş hem de özenli olmaya çalışmışımdır. Rahatlık da önemli tabii. Zaten hepsini bir arada bulunca gözünüz başka bir şey görmüyor.
            Deriza.com. un %100 hakiki derisi ve el yapımı işçiliği ile ortaya çıkan ürünleri arasında deri botlar, en çok ilgimi çekenlerdendi. Fione Siyah Kısa Deri Bot ise derinin havalı ve asil görünümü ve duruşunun şıklığı ile platformlu topuğun vermiş olduğu rahatlığı birleştiren bir model olarak diğer botlar arasında benim için en cazip olandı.

                                       Fione siyah kısa deri bot bağcıklı görünümü ile birlikte, yandan fermuarı oluşuyla kullanım kolaylığı da sunmaktadır.  Şıklığı, rahatlığı ve bununla birlikte uygun fiyatı bir arada düşünüldüğünde kaçırılmayacak bir model olarak deriza.com.un ürün yelpazesinde yer almaktadır.
     

Not: Yarışma hakkında detaylı bilgi almak için :http://deristyle.com/blog/deriza-sponsorlugunda-blogculara-ozel-odullu-yarisma-derizaileblogla/

Yorum için açıklama