Oyun Grubunun Maceralı Altıncı Buluşması

Yorum Ekle
             Oyun grubumuzla bugünkü buluşmamız hastalıklar sebebiyle sayıca azalmamız neticesinde, havanın da belirsizliğiyle sürekli değişen bir maceraya döndü. Bir önceki akşam mesajlar gidip gelmesine rağmen son kararı sabah vereceğimiz belli oldu.
            Sabah havanın bir açıp kapaması, açık hava aktivitemizi etkiler miydi? Bununla ilgili görüşler paylaşılırken fikirler birbirine doğru zamanda ulaşamadı ve gidilmek istenen iki yer arasında kalındı. Ihlamur kasrı kararına varmıştık ki, son anda bulutların olası bir yağmur habercisi olması ve dördüncü bir arkadaşın devreye girmesiyle, yine Kids Inn'e dönüldü.
            İyi ki sabah erkenden harekete geçmişiz ki o kadar konuşma ve oyalanmaya rağmen saat 11'de orada olabilmiştik. İpek zaten ona arkadaşlarla buluşacağımızı söylememden itibaren top havuzunu diline dolaşmıştı. İçeri girer girmez de kimselere bakmadan doğruca oyun bölümüne yönelmişti bile.
Katre ile top havuzunun tadını çıkardılar önce
Sonra da doyasıya zıpladılar
Daniel oyuncaklarla oynamayı tercih etti  bu ilk gelişinde
 Nasıl geçtiğini anlamadığımız bir saati geçirdik ve uykuları gelmiş olmasına rağmen oradan çıkmakta direnen kuzucukları alıp mekandan ayrıldık. 

İpek yolda uyumasın diye konuşmayı hiç bırakmadım. Şarkılar söyledim. Çünkü arabada uyursa eve çıkarken uyanacak ve tekrar uyuması biraz zor olacaktı. Nedense bu gibi durumlarda uykusu olsa da direniyor. Sanırım yerinden oynatılmak hoşuna gitmiyor. Uykusu bölünüyor. Arabada uyanmasını beklesem de bu sefer de en çok yarım saat uyuyup uyanıyor ve bir daha uyumuyor. Haliyle o da yetersiz oluyor. Hayli karışık bir durum. Uyutmadan eve gelmeyi başarınca doğruca yatmaya yöneldik tabii. Azmin sonucunda mışıl mışıl bir uyku kızımı bekliyordu. 

Yorum için açıklama