Oyun Grubuyla Dördüncü Buluşmamız

2 Yorum
             Bugünkü buluşma yerimiz Nişantaşı Kids Inn olarak belirlendi. Sabah 11 de buluşmak üzere sözleşildi. İpikom ile kahvaltı yaparken bugün nereye gideceğimizi konuştuk. "Arkkaddaş" diye sevine sevine kahvaltısını bitirdi. Bu sayede yine çok fazla yormadı beni giydirirken.
             Mekana geldiğimizde İpek daha önceden geldiğimizi hatırlamış olacak ki büyük bir rahatlıkla içeriye dalıp gözüne ilk kestirdiği Minnie lerin yanına gitti. Kapıda Dilek ve Katre arkadaşlarımızla karşılaştık. Dilek benim okuldan arkadaşım. Katre ile doğumdan beri tanışıyorlar yani. Bugün onlar da bize katılmak istedi. İpek de çok memnun oldu.
            Ben eşyalarımızı yerleştirirken baktım İpek içeriye oyun kısmına girmek için kapıda sızlanıyor. İçeriye girip doğruca top havuzuna koştu. İlk gelişinde nasıl da çekingen yaklaşmıştı :)
Katre de yanına geldi sonra
Hooooop kaydıııık
Trambolinde artık tek başına
Eren de geldi yanına
Yeni tanıştığı Kayracık ile düşe kalka zıpladılar
Biraz da oyuncaklarla ilgilenelim dediler
Gitme vakti yaklaştı.Toparlayıp fotoğraf çekelim dedik.
Biri otursa diğeri kalkıyordu. Bu kadarını başarabildik. 
Bu kez anneleri de oyun bölümünün içine aldılar. Bizden başkaları da olduğundan 3 yaş altındaki çocukları anneleriyle alıyorlarmış. Çocuklarla eğlenmek, oynamak keyifliydi ancak anneler baş başa vakit geçiremedik.

 Bugün o kadar çok enerji harcadı ki, bir oyun gününden daha yorgun ama mutlu ayrıldık...

2 yorum

Topların renklerine bayıldım, ne kadar sade,çocuklarda çokeğlenmiş görünüyor. Bende Etkayı kapalı oyun parkına götürüyorsam ençok ben yoruluyorum onu takip etmekten:)

Hem de çok eğleniyorlar ve de sosyalleşme imkanı oluyor.

Yorum için açıklama