Oyun Grubumuzun Üçüncü Buluşması

2 Yorum
                   Bugünkü buluşmamızı havanın güzelliğinden de istifade etmek isteyerek, çocuklar için elverişli, koşup oynayabilecekleri yer imkanı olan, çeşitli hayvanların yer aldığı, yeşili bol bir mekanda yaptık: Ihlamur Kasrı.
                   Gittiğimiz vakit yani sabah saatinde daha bir sakin, huzurlu ve bomboştu. Buraya daha da yakın otursam, sabah sabah gözümü burada açsam istedim. Gerçi İpek'i pusetine koyup yürüyerek gelmiştik. Ama ben kapı dibi yakınlığından bahsediyorum. Bütün günümü burada geçirebilirdim.  
                   Kapıda tavus kuşları karşıladı bizi. Biraz ilerde ördekler gölden çıkmış paytak paytak geziniyorlardı. İpek coşkuyla pusetinden indi ve bahçede onlarla birlikte koşturmaya başladı.
                  Biraz sonra arkadaşlar yavaş yavaş gelmeye başladılar. Orası bir anda çocuk bahçesine döndü. Çocukların her biri neşeyle, heyecanla bir oraya bir buraya koşuyor, birbirleriyle kaynaşıyor, etrafı keşfediyorlardı. Öyle güzel bir manzara sergiliyorlardı ki...
               Bugün aramıza iki kişi daha katıldı. Mira ve Ateş hoşgeldiler. Gittikçe büyüyoruz ne güzel.
Beraber top oynama, oyuncak paylaşma anları...
Bazılarımız gölün kenarından ve ördeklerden ayrılamadı.
Güneşin sıcaklığı, çocukların mutluluğu, hem çocukları gözleyip hem de oturup bir kahve içebilmenin rahatlığı keyfimi öylesine yerine getirmişti ki uyku saatini filan unutuverdim. 
Yeni arkadaşlarımız Gamze ve Berna'ya da hoşgeldiniz diyoruz. İyi ki geldiniz.

Son olarak miniklerin de bir arada fotoğrafını çekelim dedik.

Bir kısmımız bolca enerji harcayıp uykusu gelen çocuklarımızı alıp mekandan ayrıldık. Bir kaç arkadaş biraz daha kalıp keyifli güne devam etmek istediler. 

Zannediyorum havalar güzelleştikçe burası buluşmalarımız için vazgeçilmez bir yer olacak. 
İpek ve ben arkadaşlarımızla geçirdiğimiz vakitten çok keyif aldık. Oyun grubu ve yeni arkadaşlar ikimize de çok iyi geldi. Çoğalarak devam etmek dileğiyle...2 yorum

kendi gayretlerinizle ne kadar güzel bir grup olmuşsunuz, mekan ayrıca harika görünüyor, çocuklar hiçbirşey yapmasalar dahi koşturslar yeter, temiz hava,güneş,yemyeşil çimler..daha ne isterki bir anne değil mi :)

Evet canım kesinlikle öyle. Burada olsaydın katılırdın muhakkak. Bildiğim kadarıyla yurt dışındasınız değil mi?

Yorum için açıklama